widok z drogi na agroturystykę na mazurach

 

Prawdziwa agroturystyka to dom rodzinny, w którym przyjmuje się Gości znów wracających jako przyjaciele. Pachnie chleb, ciasta, truskawki... Wraca się do wspomnień szczęśliwych wakacji u dziadków na wsi. Klekoce bocian, mruczy kot, łasi się pies. Jest cicho, spokojnie, bezpiecznie... Już od 2010 roku... Jak u nas :-)  


twarze właściceli agroturystyki


Bea i Waldek miłość Agroturystyka Ostrów Kierwiński - piosenka fragment Narodowego czytania 2023



Agroturystyka Ostrów Kierwiński  


Beata Seferyńska


Usługi hotelarskie


Kierwiny 54 
  11-100 Lidzbark Warminski

woj. warminskomazurskie; powiat lidzbarski; gmina Kiwity; Warmia i Mazury Polska

logo warmia i mazur, powiatu lidzbarskiego i gminy kiwity

.

kom. 510655286


.

kom. 607633812


.

tel. 897660145


.

ostrowkierwinski@gmail.com

.

GPS   54° 06' 9,60" N   20° 40' 42,84" E

.

Zjazd do agroturystyki w polną (twardą) drogę, na wysokości przystanku PKS - znak drogowy, między farmą fotowoltaiczną a składem materiałów drogowych.


Oglądasz stronę na smartfon. Dostępna jest również strona w wersji komputerowej.



Mapa dojazdu – pinezka Google - Agroturystyka Ostrów Kierwiński


Wizytowka Google


Facebook


Księga Gości


Galeria zdjec


Filmy YouTube

Agroturystyka Ostrów Kierwiński z lotu ptaka



Cennik


Regulamin, Informacje


Posiłki


Jak i gdzie


Walory


English


Deutsch





Ostrów Kierwiński - Doskonałe miejsce dla ceniących spokój i ciszę. Doskonałe miejsce dla seniorów. Tu poezja miesza się z prozą życia... Miejsce z duszą artystyczną, chętnie odwiedzane przez zaprzyjaźnionych pisarzy, aktorów, muzyków, malarzy. Agro jak hotel. Ostrów Kierwiński agroturystyka z wyżywieniem na Mazurach, Warmii ( warmińsko - mazurskie ); oferuje czyste noclegi, agroturystyka ze zwierzętami, całoroczne, położone nad rzeczką Kierwinką, gospodarstwo rolne agroturystyczne Ostrów Kierwiński jest oazą spokoju i błogiego lenistwa ( zapraszamy do naszej ponad czterotysięcznej biblioteki, z mnóstwem książek podpisanych przez zaprzyjażnionych autorów) ale też doskonałą bazą wypadową dla piechurów, zmotoryzowanych, kajakarzy, rowerzystów, paralotniarzy; dla młodszych i starszych; do zwiedzania: Lidzbarka Warmińskiego jednego z miast Sieci Cittaslow i okolic a także: Szlaku Kopernikowskiego, Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, Szlaku Zamków Gotyckich, Szlaku Warmińskich Sanktuariów. Agroturystyka Mazury to tu. Na miejscu własny " punkt informacji turystycznej ", możliwość bezpłatnego skorzystania z kilku rowerów do jazdy trasą Green Velo i innymi. Ostrów Kierwiński - tu poezja naprawdę miesza się z prozą życia... Poprostu u nas :-)




przód domu agroturystyka na mazurach widok spod dębów



CENNIK

Nasz standard to ŁAZIENKA w każdym pokoju, tv, internet wifi.


widok pokoju nr 1 agroturystyka mazury


.



Pobyt w czynnym, calorocznym gospodarstwie Ostrów Kierwiński z całodziennym wyżywieniem:


osobo/doba 90 zł

ew. wyżywienie

śniadanie 45 zł, obiadokolacja 65 zł

......

dzieci: nocleg od 0 - 7 lat 50 % odpl.;

wyżywienie od 0 - 3 lat bezpłatnie,

od 3 - do 7 lat 50 % odpł.

Dzieci od 7 lat 100 % odpł. za nocleg i wyżywienie.




Pobyt tylko na jeden nocleg lub tylko jednej osoby cena za dobę do uzgodnienia.



W każdym pokoju możliwe dostawki hotelowej za dopłatą.



Zadatek (bezzwrotny) na poczet rezerwacji (przelewem bankowym) minimum 30 % w zaokrągleniu (nie mniej niż 400 zł lub przy wartości pobytu mniejszej niż 400 zł całość sumy). * Opłata sumy pozostałej w PIERWSZYM dniu pobytu po sprawdzeniu czy warunki na miejscu zgadzają się z ofertą w internecie. Nie odpowiadamy np. za zbyt głośny rechot żab, śpiew ptaków czy innych zwierzaków, ew. za pogodę :-).

WYDAJEMY PARAGON FISKALNY.



Niniejsza strona zawsze zawiera AKTUALNY cennik. Wpisy na innych stronach ogłoszeniowych mogą zawierać treści archiwalne. Nie wszystkie wpisy internetowe mają możliwość aktualizacji.


INFORMACJE


kobieta senior odpoczywająca w agroturystyce


REGULAMIN, RODO, PROCEDURY OCHRONY DZIECI, INFORMACJE


POSIŁKI


pokrojony bochenek chleba w agroturystyce z wyżywieniem


Bea to arcymistrzyni kuchni. Mistrzyni agroturystyki z wyżywieniem, agroturystyka na Mazurach, agroturystyka na Warmii. Rodzinnej, domowej, przepysznej, takiej z przepisami po babci i pełnej własnych pomysłów, przepisów dzisiejszych Mazur i Warmii. Codziennie z kuchni Ostrowia Kierwińskiego rozchodzą się cudowne zapachy. Goście często mówią iż Bea mogłaby być szefem kuchni w doskonałym hotelu. Seniorzy, osoby starsze zasmakują we wspomnieniach, inni poczują jedzenie bez pośpiechu. We wspaniałym tańcu splata się aromat grzybów, owoców, ryb, mięs, wędzonek, ciast… i chleba. Także takiego prawdziwego, jak dawniej, na zakwasie. Sery, ciasta, torty (możemy zorganizować rodzinne uroczystości) gotujemy także dla wegetarian. Całodzienne wyżywienie, jednakże do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny także ze zmywarką. Dostępna również pralka automatyczna. Proszek do prania we własnym zakresie. Posiłki podawane są w dni pogodne na tarasie ze stolikami pod żaglami a w dni pochmurne w bibliotece lub altanie. Żywienie tj. 2 posiłki dziennie (śniadanie – z częścią ciepłą i przystawkami; obiadokolacja z 2 dań, napój i deser). Ostrów Kierwiński Agroturystyka z wyżywieniem lepsza jak hotel :-) Mazury Warmia Pychota :-)

.


stół zastawiony jedzeniem w agroturystyce  wyżywieniem


JAK I GDZIE


agroturystyka mazury plener pole po żniwach


Ostrów Kierwiński warmińskie siedlisko, położone nad rzeką Kierwinką, agroturystyka położona na dawnej wyspie na nieistniejącym już jeziorze.... Niedaleko las, parę kilometrów do trzech najbliższych jezior. Cisza, kolonia wsi, jedni sąsiedzi i ani ducha więcej. Lidzbark Warmiński, Mazury , Warmia. Warminsko-mazurskie
Tutaj naprawdę jest spokój.

Usługi hotelarskie dla wszystkich i młodszych i starszych... Na noclegi do dyspozycji gości agroturystyki Ostrów Kierwiński są 4 pokoje: dwuosobowy, dwa trzyosobowe , czteroosobowy. Posiadamy łóżeczka dziecinne. Możliwe dostawki hotelowe. Letnia świetlica / bawialnia w osobnym budynku. Duży basen - wiosną i latem. W pokojach bezpłatne: telewizja naziemna cyfrowa Olsztyn i Orange internet wifi.

5 kilometrów do Lidzbarka Warmińskiego, pobliskie Termy Warmińskie, Uzdrowisko Lidzbark Warmiński a w promieniu 50 - 80 km, czyli trochę samochodem Olsztyn, Klasztor w Stoczku i Święta Lipka, Wilczy Szaniec, Frombork i Zalew Wiślany, Bartoszyce, Jeziorany (znane seniorom ze słuchowiska radiowego :-) ) czy Górowo Iławeckie - super baza wypadowa na Warmię i Mazury.


WALORY AGROTURYSTYKI OSTRÓW KIERWIŃSKI


agroturystyka ze zwierzętami pysk osiołka


Dla Gości naszej agroturystyki z wyżywieniem, szczególnie lubiących rozkosze podniebienia domowa, przepyszna kuchnia Pani domu, także własnoręcznie wędzone wędliny, własnej roboty sery, ciasta, torty (przebywającym możemy zorganizować rodzinne uroczystości) i co najważniejsze także prawdziwy chleb. Bea serwuje całodzienne wyżywienie - także dla wegetarian (po wcześniejszym uzgodnieniu), jednakże do dyspozycji gości Ostrowia Kierwińskiego jest w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, naczynia itd. zmywarka). Posiłki podawane są w dni pogodne na tarasie ze stolikami pod żaglami a w dni pochmurne w bibliotece lub altanie. Żywienie tj. 2 posiłki dziennie - śniadanie – z częścią ciepłą i przystawkami; obiadokolacja z 2 dań, napój i deser. Warmińsko - mazurska pyszota dla dzieci, dorosłych i seniorów :-)

************

Dla seniorów, dla osób ceniących spokój, ciszę - Ostrów Kierwiński - agroturystyka z wyżywieniem - czarowne, kameralne miejsce pełne zieleni, kwiatów, poprostu " pięknych okoliczności przyrody ". Położone nad rzeczką Kierwinką. Wygodne, czyste pokoje z własnymi łazienkami. Mnóstwo miejsc do wyciszenia w ogrodzie - łóże pod gwiazdami nieopodal rozlewiska, strefa relaksu, zacienione miejsca z wygodnymi fotelami. Wiosną, latem, jesienią i zimą. Przestrzeń do spacerów szczególnie dla starszych. Grzybobrania. Niedaleko przejazdzki bryczką. Ścieżki przyrodnicze, rowerowe np. Green Velo czy piesze. Baza do zwiedzania. Bezpieczny parking. Bezpieczne przechowywanie rowerów. W pobliskim Lidzbarku Warmińskim - Uzdrowisku kompleks uzdrowiskowo sanatoryjny (w części jeszcze w przygotowaniu) " dla zdrotnosci " :-). Tężnie zdrowotne do spacerów, odpoczynku, rehabilitacji, wdychania kropelkowego aerozolu wód zdrowotnych. Grota solna. Niedługo leczenie klimatyczne w Uzdrowisku Lidzbark zaś nocleg (jak w hotelu czy sanatorium) i wyżywienie w Ostrowiu Kierwińskim. Termy Warmińskie do wygrzewania hmm dojrzałych kości :-)

************

Dla miłośników sportu - duży basen - wiosną i latem; miejsce do rowerowych wycieczek (darmowe rowery na wyposażeniu gospodarstwa), agroturystyka Ostrów Kierwiński znajduje się również na trasie Green Velo - Wschodniego Szlaku Rowerowego. Pływanie, kajakowanie w okolicznych warmińskich, mazurskich jeziorach i rzekach. Nasze pola dla narciarzy biegowych, nasz stawik dla łyżwiarzy. Termy Warmińskie w Lidzbarku, Uzdrowisko Lidzbark. Pobliskie stadniny pozwalają na jazdę konną, a u nas badminton, piłki, szachy, strzelnica do wiatrówki. Boisko do siatkówki, babingtona. Agroturystyka Mazury Warmia...

************


budynek klasztoru w stoczku

Dla miłośników historii Szlak Kopernikowski, Szlak Zamków Gotyckich, zamek (związany także z Mikołajem Kopernikiem, Biskupem Ignacym Krasickim) w Lidzbarku Warmińskim - perła północy, coroczna inscenizacja napoleońskiej Bitwy pod Heilsbergiem - Lidzbarkiem Warmińskim. Szlak Świętej Warmii. Klasztor z bazyliką w pobliskim (3 km) Stoczku Klasztornym (miejsce internowania Stefana Prymasa Wyszyńskiego), koncerty organowe w bazylice w Świętej Lipce. Diabelski Kamień w Bisztynku. Warmia Mazury w pełnej krasie.

************

Dla starszych i młodszych miłośników kabaretów, koncertów... coroczne Lidzbarskie Wieczory Kabaretowe, Noce Jazzowe, imprezy plenerowe, amfiteatr lidzbarski.

************

Dla bibliofilów własna, osobista, jedyna w swoim rodzaju dla gospodarstwa agroturystycznego biblioteka z ponad 4 tysiącami publikacji także z autografami, wpisami zaprzyjażnionych pisarzy i pisarek. Szczególnie ceniona przez seniorów i odpoczywających na tzw. Sita Leniwca (acz nie tylko :-) ) Wiersze, opowiadania, powieść Waldemara męża gospodyni tego raju :-) .

************

Dla grzybiarzy wokół Agroturystyki Ostrów Kierwiński lasy pełne grzybów, wspólne grzybobrania, spokojne spacery także dla seniorów; dla wędkarzy niedalekie (5 km rowerem przez las albo 11 km samochodem drogą asfaltową) jeziora Symsar i Blanki oraz pobliskie stawy hodowlane.

************

agroturystyka ze zwierzętami dwie białe kozy

Dla miłośników zwierząt szczególnie nasze milusińskie koźlaki, osiołek Czesio, kucyk Maniuś, koty i suczka Foxi oraz pies Kuzia, sarny, łosie na polach (jak są dalej obserwować je można naszą lornetką). Własne bociany pod (a właściwie nad :-) ) domem i niedalekie Żywkowo z ich ogromną liczbą. Śpiew ptaków, na rozlewisku przy gospodarstwie oraz na rozlewiskach Bartniki, Żegoty - tańce żurawi. Fauna Warmii i Mazur poprostu Ostrów Kierwiński

************


widok na brzeg jeziora z łódką

Dla miłośników przyrody (i starszych i młodszych) piękno kwiatów, traw, zacisze skalniaka, altan, ławeczki jak to w pięknym gospodarstwie agroturystycznym. Cudowna flora Warmii i Mazur. Piękno niedalekiego bobrowiska, rozlewiska z ptactwem, zapory na Łynie, fale jeziora. Wschody i zachody słońca. Niesamowita ilość ( jak u Immanuela Kanta ) na czystym niebie (także do podziwiania na Łożu pod gwiazdami, czy w strefie relaksu albo w zakątkach z wygodnymi fotelami).

wieczór łoże na łące agroturystyki

************

Dla dzieci - miejsce przyjazne grzecznym dzieciom (nie wychowywanym bezstresowo :-) ) - plac zabaw z domkiem, huśtawkami, zjeżdżalnią, piaskownicami. Świetlica Marcin. Duży basen. Wszelakie zwierzęta z osiołkiem i kucykiem na czele, karmienie, obrządek, opowieści o zwierzakach. Dzieci z rodzicami mogą np. zwiedzać SKANSEN w Olsztynku, PARK dzikich zwierząt w Kadzidłowie, PARK linowy czy AQUAPARK w Termach w Lidzbarku Warmińskim...


grzybobranie w agroturystyce na mazurach


ZAPRASZAMY



biblioteczne półki z książkami w agroturystyce na warmii

W naszej rodzinnej agroturystyce wszystko w cenie, sprawdź ile zaoszczędzisz w stosunku do konkurencji, do hoteli. Usługi hotelarskie. Noclegi, wyżywienie, atrakcje. Wszystkich Was i młodszych i starszych zapraszają Mazury, Warmia, Lidzbark Warminski i okolice.


Tutaj naprawdę jest spokój.



angielski


English

Book a stay to rest around Lidzbark Warmiński, Olsztyn. A real farm with animals. Traditionally, for the whole family. It's really calm here. Fairytale, original, clean ... Green Velo, Warmia, Masuria... Just like in a hotel.

One room for two, two rooms for three, and one room for four. All have individual bathrooms and TV. Wireless Internet access is provided.

They serve twoo meals per a day: breakfast, lunch.. During fine days the meals are served on a veranda with an umbrellas. When there is an overcast the meals are served inside. Additionally there is a kitchen annex with a fridge, gas cooker and a microwave. Utensils and cutlery are provided.

**********

The property is located 5 km from Lidzbark Warminski. Within 50-80 km there are attractions like the city of Olsztyn or the city of Krolewiec. Within short driving distance there are: Stoczek Abbey (Klasztor w Stoczku), Wolf’s Entrenchment (Wilczy Szaniec), Saint Linden (Święta Lipka), Frombork and the Wistula Bay.


**********


Hotel services. Stay at an active, year-round farm in Ostrów Kierwiński with optional full board: PLN 90 per person/day plus meals (breakfast PLN 45, dinner PLN 65) or room fee. Children's fees. Children: accommodation from 0 to 7 years 50% of the fee; meals from 0 to 3 years free of charge, from 3 to 7 years 50% fee. Children from 7 years 100% fee. for accommodation and meals. We do not have single rooms in agritourism. Fee for one night only, one person staying in a room costs per day to be agreed. A nice gift to our library is a book/books in your native language. :-)



We require booking fee of (minimum) 30% - 50 % paid at the time of booking by cash or bank transfer.

Bookings are essential.

Custom stay an extra charge.



niemiecki


Deutsch

Ruhiger, sauberer Landtourismus mit Tieren in Ermland. Buchen Sie einen Aufenthalt in der Nähe von Lidzbark Warmiński, Olsztyn. Ein echter Bauernhof mit Tieren. Traditionell für die ganze Familie. Hier ist wirklich Ruhe. Märchenhaft, originell, sicher ... Green Velo - Ermland, Masuren... Genau wie in einem Hotel.

Ferien in ehemaligen Ostpreussen Ermland Städteumgebung Heilsberg, Allenstein, Bartenstein, Wuslack, Kerwienen, Kiwitten

**********
Wir bieten 4 Zimmer: 1 Zweipersonenzimmer, 2 Dreipersonenzimmer, 1 Vierpersonenzimmer, alle mit Dusche, WC und Fernseher. Wir haben auch einen Internetzugang.
**********

Die nähere Umgebung

Das Kloster Springborn liegt etwa 4 km entfernt, das Schloss Heilsberger etwa 5 km. Nach Allenstein sind es etwa 50, nach Königsberg etwa 70 km. Die Kirche „Heilige Linde“, Hitlers Hauptquartier „Wolfsschanze“ und Frauenburg liegen in der Nähe. Der malerische Jezioro Symsar (Simsasee) und der Jezioro Blanki (Blankensee) sind etwa 11 km entfernt.

**********

Hoteldienstleistungen. Übernachten Sie auf einem ganzjährig aktiven Bauernhof in Ostrów Kierwiński mit optionaler Vollpension: 90 PLN pro Person/Tag zuzüglich Mahlzeiten (Frühstück 45 PLN, Abendessen 65 PLN) oder Zimmergebühr. Kindergebühren. Kinder: Unterkunft von 0 bis 7 Jahren 50 % der Gebühr; Mahlzeiten von 0 bis 3 Jahren kostenlos, von 3 bis 7 Jahren 50 % Gebühr. Kinder ab 7 Jahren zahlen 100 %. für Unterkunft und Verpflegung. Wir haben keine Einzelzimmer im Agrotourismus. Gebühr nur für eine Nacht, die Unterbringung einer Person im Zimmer kostet pro Tag zu vereinbaren. Ein schönes Geschenk für unsere Bibliothek ist ein? :-) Buch in Ihrer Muttersprache.


Bei Reservierung +- (minimum) 30% - 50 % Anzahlung erbeten (in bar oder per Überweisung plus Banking Umwandlung)

Benutzerdefinierte Aufenthalt zu einem Aufpreis.


*******************************

#agro #agroturystykaostrowkierwinski #ostrowkierwinski #agroturystykanamazurach #agroturystyka #gospodarstwoagroturystyczne #agroturystykamazury #mazury #warmia #warminskomazurskie #warmiaimazury #warmia_mazury # warmiamazury # mazurywarmia #uslugihotelarskie #lidzbark #lidzbarkwarminski #senior #slowlife #nocleg #wakacje #urlop #weekend #ciekawemiejsca #podroze #hotel #pieknemiejscawpolsce #nawsi #wieś #relaks