pejzaż z drogi na agroturystykę na mazurach

 


Prawdziwa agroturystyka to dom rodzinny, w którym przyjmuje się Gości wracających do nas później jako przyjaciele. Pachnie chleb, ciasta, truskawki... Wraca się do wspomnień szczęśliwych wakacji u dziadków na wsi. Klekoce bocian, mruczy kot, łaszą się psy. Jest cicho, spokojnie, bezpiecznie... Już od 2010 roku... Jak to u nas :-)  


twarze właściceli agroturystyki


Bea i Waldek miłość Agroturystyka Ostrów Kierwiński - piosenka fragment Narodowego czytania 2023Agroturystyka Ostrów Kierwiński  


Beata Seferyńska


Usługi hotelarskie


Kierwiny 54 
  11-100 Lidzbark Warminski

woj. warminsko-mazurskie; powiat lidzbarski; gmina Kiwity; Warmia i Mazury Polska

logo warmia i mazur, powiatu lidzbarskiego i gminy kiwity

.

kom. 510655286


.

kom. 607633812


.

tel. 897660145


.

ostrowkierwinski@gmail.com

.

GPS   54° 06' 9,60" N   20° 40' 42,84" E

.

Zjazd do agroturystyki w polną (twardą) drogę, na wysokości przystanku PKS - znak drogowy, między farmą fotowoltaiczną a składem materiałów drogowych.Oglądasz stronę na smartfon, tablet. Dostępna jest również strona w wersji komputerowej.Mapa dojazdu – pinezka Google - Agroturystyka Ostrów Kierwiński


Wizytowka Google


Facebook


Księga Gości


Galeria zdjec


Filmy YouTube

Agroturystyka Ostrów Kierwiński z lotu ptakaCennik


Regulamin, Informacje


Posiłki


Jak i gdzie


Walory


English


Deutsch
Ostrów Kierwiński Tu poezja miesza się z prozą życia... Miejsce z duszą artystyczną, chętnie odwiedzane przez zaprzyjaźnionych pisarzy, aktorów, muzyków, malarzy. Zapraszamy seniorów, osoby ceniące ciszę i spokój. Agroturystyka Mazury. Położone nad rzeczką Kierwinką, Ostrów Kierwiński agroturystyka z wyżywieniem na Mazurach, Warmii ( warmińsko - mazurskie ); oferujemy noclegi, domowe noclegi, agroturystyka ze zwierzętami, całoroczne, gospodarstwo rolne, agroturystyczne Ostrów Kierwiński jest oazą spokoju i błogiego lenistwa ( w naszej ponad czterotysięcznej bibliotece ) ale też doskonałą bazą wypadową dla piechurów, zmotoryzowanych, kajakarzy, rowerzystów, paralotniarzy; dla młodych i starszych; do zwiedzania: Lidzbarka Warmińskiego jednego z miast Sieci Cittaslow i okolic a także: Szlaku Kopernikowskiego, Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, Szlaku Zamków Gotyckich, Szlaku Warmińskich Sanktuariów. Na miejscu własny " punkt informacji turystycznej ", możliwość skorzystania (do jazdy Green Velo i innymi szlakami) z kilku rowerów - bezpłatnie. Jak hotel... :-)
agroturystyka na warmii widok spod dębówCENNIK

Nasz standard to ŁAZIENKA w każdym pokoju, tv, internet wifi.


agroturystyka mazury widok pokoju nr 1


.Pobyt w czynnym, calorocznym gospodarstwie Ostrów Kierwiński z całodziennym wyżywieniem:


osobo/doba 90 zł

ew. wyżywienie

śniadanie 45 zł, obiadokolacja 65 zł

......

dzieci: nocleg od 0 - 7 lat 50 % odpl.;

wyżywienie od 0 - 3 lat bezpłatnie,

od 3 - do 7 lat 50 % odpł.

Dzieci od 7 lat 100 % odpł. za nocleg i wyżywienie.
Pobyt tylko na jeden nocleg lub tylko jednej osoby cena za dobę do uzgodnienia.

W każdym pokoju możliwe dostawki hotelowe za dopłatą.Zadatek (bezzwrotny) na poczet rezerwacji (przelewem bankowym) minimum 30 % w zaokrągleniu (nie mniej niż 400 zł lub przy wartości pobytu mniejszej niż 400 zł całość sumy). * Opłata sumy pozostałej w PIERWSZYM dniu pobytu po sprawdzeniu czy warunki na miejscu zgadzają się z ofertą w internecie. Nie odpowiadamy np. za zbyt głośny rechot żab, śpiew ptaków czy innych zwierzaków, ew. za pogodę :-).

WYDAJEMY PARAGON FISKALNY.Niniejsza strona zawsze zawiera AKTUALNY cennik. Wpisy na innych stronach ogłoszeniowych mogą zawierać treści archiwalne. Nie wszystkie wpisy internetowe mają możliwość aktualizacji.


INFORMACJE


senior kobieta odpoczywająca w agroturystyce


REGULAMIN, RODO, PROCEDURY OCHRONY DZIECI, INFORMACJE


POSIŁKI


agroturystyka z wyżywieniem pokrojony bochenek chleba


Bea to arcymistrzyni kuchni. Mistrzyni agroturystyki z wyżywieniem. Rodzinnej, domowej, przepysznej, takiej z przepisami po babci i pełnej własnych pomysłów, przepisów dzisiejszej Warmii i Mazur. Goście mówią iż Bea może konkurować z szefami kuchni hotelowych czy doskonałych restauracji. Seniorzy, osoby starsze wspomną z nostalgią normalną, domową kuchnię, dorośli zobaczą, że można jeść bez pośpiechu :-) Codziennie z kuchni w Ostrowiu Kierwińskim rozchodzą się cudowne zapachy. We wspaniałym tańcu splata się aromat grzybów, owoców, ryb, mięs, wędzonek, ciast… i chleba. Również takiego prawdziwego, jak dawniej, na zakwasie. Sery, ciasta, torty (możemy zorganizować rodzinne uroczystości) także dla wegetarian. Całodzienne wyżywienie dla dzieci, dorosłych i seniorów, jednakże do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny także ze zmywarką. Posiłki w Ostrowiu Kierwińskim są w dni pogodne na tarasie z ławami pod żaglami a w dni pochmurne w bibliotece lub altanie. Żywienie tj. 2 posiłki dziennie: śniadanie – z częścią ciepłą i przystawkami; obiadokolacja z 2 dań, napój i deser. Ostrów Kierwiński Agroturystyka na Mazurach Warmii Pychota :-)

.


stół zastawiony jedzeniem w agroturystyce na mazurach


JAK I GDZIE


plener po żniwach w agroturystyce na warmii


Ostrów Kierwiński warmińskie siedlisko, agroturystyka Ostrów Kierwiński położona na dawnej wyspie na nieistniejącym już jeziorze.... położone nad rzeką Kierwinką, Niedaleko las, parę kilometrów do jeziora. Cisza (szczególnie docenią seniorzy), kolonia wsi, jedni sąsiedzi i ani ducha więcej. Lidzbark, Mazury , Warmia. Agroturystyka na Mazurach. Ostrów Kierwiński
Tutaj naprawdę jest spokój.

Usługi hotelarskie. Na noclegi do dyspozycji gości agroturystyki Ostrów Kierwiński są 4 pokoje: dwuosobowy, dwa trzyosobowe , czteroosobowy. Posiadamy łóżeczka dziecinne. Możliwe dostawki hotelowe. Świetlica / bawialnia w osobnym budynku. Duży basen - wiosną i latem. W pokojach bezpłatne: telewizja naziemna cyfrowa Olsztyn i internet wifi od Orange.

5 kilometrów do Lidzbarka Warmińskiego, pobliskie Termy Warmińskie, Uzdrowisko Lidzbark Warmiński a w promieniu 50 - 80 km, czyli trochę samochodem Olsztyn i Klasztor w Stoczku, Święta Lipka, Wilczy Szaniec, Frombork i Zalew Wiślany, Jeziorany (seniorzy wspomną słuchowisko radiowe :-) ), Bartoszyce i Górowo Iławeckie - super baza wypadowa na Warmię i Mazury.


WALORY AGROTURYSTYKI OSTRÓW KIERWIŃSKI


pysk osiołka w agroturystyce ze zwierzętami


Dla Gości agroturystyki Ostrów Kierwiński z wyżywieniem, szczególnie lubiących rozkosze podniebienia domowa, przepyszna kuchnia Pani domu, także własnoręcznie wędzone wędliny, własnej roboty sery, ciasta, torty (możemy zorganizować rodzinne uroczystości) i co najważniejsze także prawdziwy chleb. Całodzienne wyżywienie - także dla wegetarian, jednakże do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, naczynia itd. także zmywarka. Dostępna również pralka automatyczna - proszek we własnym zakresie. W Ostrowiu Kierwińskim posiłki są w dni pogodne na tarasie ze stołami pod żaglami a w dni pochmurne w bibliotece lub altanie. Żywienie tj. 2 posiłki dziennie - śniadanie – z częścią ciepłą i przystawkami; obiadokolacja z 2 dań, napój i deser. Domowo a jak w hotelu :-) Agroturystyka Mazury. Ostrów Kierwiński Warmińsko mazurska pyszota :-)

************

Dla seniorów, osob starszych, dla Gości ceniących spokój, ciszę - Ostrów Kierwiński - warminsko-mazurskie, agroturystyka z wyżywieniem - agroturystyczne czarowne, kameralne miejsce pełne zieleni, kwiatów, poprostu " pięknych okoliczności przyrody ". Wygodne, czyste pokoje z własnymi łazienkami. Mnóstwo miejsc do wyciszenia w ogrodzie - łoże pod gwiazdami, strefa relaksu, zacienione miejsca z wygodnymi fotelami we własnym parku. Wiosną, latem, jesienią i zimą. Bez zgiełku, pośpiechu... Przestrzeń do spacerów. Ścieżki przyrodnicze, rowerowe np. Green Velo czy piesze. Baza do zwiedzania. Bezpieczny oświetlony parking. Bezpieczne przechowywanie rowerów. W pobliskim Lidzbarku Warmińskim - Uzdrowisku kompleks uzdrowiskowo sanatoryjny (w części jeszcze w przygotowaniu) " dla zdrotnosci " :-). Grota solna. Tężnie zdrowotne do spacerów, odpoczynku, rehabilitacji, wdychania kropelkowego aerozolu wód zdrowotnych. Termy Warmińskie do wygrzewania hmm dojrzałych kości :-)

************

Dla miłośników sportu - duży basen - wiosną i latem, miejsce do rowerowych wycieczek (rowery darmowe na wyposażeniu gospodarstwa), agroturystyka Ostrów Kierwiński znajduje się również na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Pływanie, kajakowanie w okolicznych warmińskich, mazurskich jeziorach i rzekach. Nasze pola dla narciarzy biegowych, nasz stawik dla łyżwiarzy. Termy Warmińskie w Lidzbarku, Uzdrowisko Lidzbark. Pobliskie stadniny pozwalają na jazdę konną. A u nas badminton, piłki, szachy, wiatrówkowa strzelnica. Boisko do siatkówki, badmintona.

************


budynek klasztoru w stoczku

Dla miłośników historii - warminsko-mazurskie - Szlak Kopernikowski, Szlak Zamków Gotyckich, zamek w Lidzbarku Warmińskim - perła północy - dawna siedziba Mikołaja Kopernika, biskupa Ignacego Krasickiego; coroczna inscenizacja napoleońskiej Bitwy pod Heilsbergiem - Lidzbarkiem Warmińskim. Szlak Świętej Warmii. Klasztor z bazyliką w pobliskim (3 km) Stoczku Klasztornym (miejsce uwięzienia Stefana Prymasa Wyszyńskiego), koncerty organowe w bazylice w Świętej Lipce. W Bisztynku zaś Diabelski Kamień. Warmia Mazury w pełnej krasie.

************

Dla miłośników kabaretów coroczne Lidzbarskie Wieczory Kabaretowe. Dla miłośników muzyki Wieczory Jazzowe.

************

Dla bibliofilów młodszych i starszych własna, osobista, jedyna w swoim rodzaju dla gospodarstwa agroturystycznego biblioteka Ostrowia Kierwińskiego z ponad 4 tysiącami publikacji. Dużo z życzeniami, autografami zaprzyjażnionych autorów i autorek :-) Miejsce szczególnie ulubione przez seniorów (aczkolwiek nie tylko :-) ) lub odpoczywający na tzw. Sita Leniwca. wiersze, opowiadania, powieść Waldemara męża gospodyni tego raju :-)

************

Dla grzybiarzy wokół naszej agroturystyki położonej nad rzeczką Kierwinką lasy pełne grzybów, wspólne grzybobrania, spacery dla starszych i młodszych, dla wędkarzy niedalekie (5 km rowerem przez las albo 11 km samochodem drogą asfaltową) jeziora Symsar i Blanki oraz pobliskie stawy hodowlane.

************

agroturystyka ze zwierzętami białe kozy

Dla miłośników zwierząt szczególnie nasze milusińskie koźlaki, osiołek Czesio, kucyk Maniuś, koty i pies Kuzia oraz suczka Foxi, sarny, łosie na polach (jak są dalej obserwujemy je przez naszą lornetkę). Własne bociany pod (właściwie nad :-) ) domem i niedalekie Żywkowo z ich ogromną liczbą. Śpiew ptaków, tańce żurawi np. na sąsiednim z nami rozlewisku. Fauna Warmii i Mazur

************


widok na brzeg jeziora z łódką

Dla miłośników przyrody piękno kwiatów, traw, zacisze skalniaka, altan, ławeczki jak to w pięknym gospodarstwie agroturystycznym. Cudowna flora Warmii i Mazur. Piękno niedalekiego bobrowiska, rozlewiska z ptactwem, zapory na Łynie, fale jeziora. Wschody i zachody słońca. Niesamowita ilość gwiazd ( jak u Immanuela Kanta ) na czystym niebie, także do podziwiania na naszym Łożu pod gwiazdami Ostrówia Kierwińskiego albo na wygodnych fotelach lub w strefie relaksu. Agroturystyka na Mazurach.

wieczór łoże na łące agroturystyki na mazurach

************

Dla dzieci - miejsce przyjazne (nie wychowywanym bezstresowo - a grzecznym :-) ) dzieciom - plac zabaw z domkiem, huśtawkami, zjeżdżalnią, piaskownicami. Świetlica Marcin. Duży basen gdy ciepło - wiosną i latem. Wszelkie zwierzęta z osiołkiem i kucykiem na czele, karmienie, obrządek, opowieści o zwierzakach. Dzieci z rodzicami mogą np. zwiedzać warminskomazurskie - SKANSEN w Olsztynku, PARK dzikich zwierząt w Kadzidłowie, PARK linowy czy AQUAPARK w Termach w Lidzbarku Warmińskim...


grzybobranie w agroturystyce na mazurach


ZAPRASZAMYbiblioteczne półki z książkami w agroturystyce na mazurach

W rodzinnej agroturystyce Ostrów Kierwiński wszystko w cenie, sprawdź ile zaoszczędzisz w stosunku do konkurencji czy hoteli. Noclegi, wyżywienie, atrakcje. Usługi hotelarskie. Zaprasza Ostrów Kierwiński, Warmia, Mazury, Lidzbark Warminski i okolice.


Tutaj naprawdę jest spokój.angielski


English

Book a stay to rest around Lidzbark Warmiński, Olsztyn. A real farm with animals. Traditionally, for the whole family. It's really calm here. Fairytale, clean, original ... Just like in a hotel. Green Velo, Warmia, Masuria ...

One room for two, two rooms for three, and one room for four. All have individual bathrooms and TV. Wireless Internet access is provided.

They serve twoo meals per a day: breakfast, lunch.. During fine days the meals are served on a veranda with an umbrellas. When there is an overcast the meals are served inside. Additionally there is a kitchen annex with a fridge, gas cooker and a microwave. Utensils and cutlery are provided.

**********

The property is located 5 km from Lidzbark Warminski. Within 50-80 km there are attractions like the city of Olsztyn or the city of Królewiec. Within short driving distance there are: Stoczek Abbey (Klasztor w Stoczku), Saint Linden (Święta Lipka), Wolf’s Entrenchment (Wilczy Szaniec), Frombork and the Wistula Bay.


**********


Hotel services. Stay at an active, year-round farm in Ostrów Kierwiński with optional full board: PLN 90 per person/day plus meals (breakfast PLN 45, dinner PLN 65) or room fee. Children's fees. Children: accommodation from 0 to 7 years 50% of the fee; meals from 0 to 3 years free of charge, from 3 to 7 years 50% fee. Children from 7 years 100% fee. for accommodation and meals. We do not have single rooms in agritourism. Fee for one night only, one person staying in a room costs per day to be agreed. A nice gift to our library is a book/books in your native language. :-)We require booking fee of (minimum) 30% - 50 % paid at the time of booking by cash or bank transfer.

Bookings are essential.

Custom stay an extra charge.niemiecki


Deutsch

Ruhiger, sauberer Landtourismus mit Tieren in Ermland. Buchen Sie einen Aufenthalt in der Nähe von Lidzbark Warmiński, Olsztyn. Ein echter Bauernhof mit Tieren. Traditionell für die ganze Familie. Hier ist wirklich Ruhe. Märchenhaft, sicher, originell... Genau wie in einem Hotel. Green Velo - Ermland, Masuren ...

Ferien in ehemaligen Ostpreussen Ermland Städteumgebung Heilsberg, Allenstein, Bartenstein, Wuslack, Kerwienen, Kiwitten

**********
Wir bieten 4 Zimmer: 1 Zweipersonenzimmer, 2 Dreipersonenzimmer, 1 Vierpersonenzimmer, alle mit Dusche, WC und Fernseher. Wir haben auch einen Internetzugang.
**********

Die nähere Umgebung

Das Kloster Springborn liegt etwa 4 km entfernt, das Heilsberger Schloss etwa 5 km. Nach Allenstein sind es etwa 50, nach Königsberg etwa 70 km. Die Kirche „Heilige Linde“, Hitlers Hauptquartier „Wolfsschanze“ und Frauenburg liegen in der Nähe. Der malerische Jezioro Symsar (Simsasee) und der Jezioro Blanki (Blankensee) sind etwa 11 km entfernt.

**********

Hoteldienstleistungen. Übernachten Sie auf einem ganzjährig aktiven Bauernhof in Ostrów Kierwiński mit optionaler Vollpension: 90 PLN pro Person/Tag zuzüglich Mahlzeiten (Frühstück 45 PLN, Abendessen 65 PLN) oder Zimmergebühr. Kindergebühren. Kinder: Unterkunft von 0 bis 7 Jahren 50 % der Gebühr; Mahlzeiten von 0 bis 3 Jahren kostenlos, von 3 bis 7 Jahren 50 % Gebühr. Kinder ab 7 Jahren zahlen 100 %. für Unterkunft und Verpflegung. Wir haben keine Einzelzimmer im Agrotourismus. Gebühr nur für eine Nacht, die Unterbringung einer Person im Zimmer kostet pro Tag zu vereinbaren. Ein schönes Geschenk für unsere Bibliothek ist ein? :-) Buch in Ihrer Muttersprache. :-)


Bei Reservierung +- (minimum) 30% - 50 % Anzahlung erbeten (in bar oder per Überweisung plus Banking Umwandlung)

Benutzerdefinierte Aufenthalt zu einem Aufpreis.


*******************************

#agro #agroturystykaostrowkierwinski #ostrowkierwinski #agroturystyka #gospodarstwoagroturystyczne #mazury #warmia #warminskomazurskie #warmiaimazury #warmia_mazury #warmiamazury #agroturystykanamazurach #hotel #uslugihotelarskie #lidzbark #lidzbarkwarminski #senior #slowlife #nocleg #wakacje #urlop #weekend #ciekawemiejsca #podroze #pieknemiejscawpolsce #nawsi #wieś #relaks