Czynne gospodarstwo agroturystyczne, caloroczne, okolice Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyna, Warmia, Mazury


Idź do treści

Cennik, informacje

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję iż jedynym środkiem płatniczym na terenie Rzeczypospolitej jest Złoty Polski, w związku z tym w Agroturystyce Ostrów Kierwiński nie są honorowane żadne bony.

Pobyt w czynnym, calorocznym gospodarstwie Ostrów Kierwiński z całodziennym wyżywieniem:
osobo / doba 70 zł plus wyżywienie (śniadanie 30 zł, obiadokolacja 50 zł)


dzieci: nocleg od 0 - 7 lat 50 % odpl.;

wyżywienie od 0 - 3 lat bezpłatnie,

od 3 - do 7 lat 50 % odpł.

Dzieci od 7 lat 100 % odpł. za nocleg i wyżywienie.

W każdym pokoju możliwe dostawki za dopłatą. Dostępna ilość miejc dla dorosłych i dzieci - 18.

Pobyt: święta Bożego Narodzenia, Sylwesterowo-noworoczny, święta Wielkanocne
osobo / doba 250 zł z całodziennym świątecznym wyżywieniem
dzieci od "0" do 7 lat 50 % ceny.DZIECI, OSOBY "PIELUCHOWE I OKOŁOPIELUCHOWE" :-) OBOWIĄZKOWO MUSZĄ POSIADAĆ WŁASNE PODKŁADY DZIECIĘCE NA ŁÓŻKO.

WYDAJEMY PARAGON FISKALNY.

Niniejsza strona zawsze zawiera AKTUALNY cennik. Wpisy na innych stronach ogłoszeniowych mogą zawierać treści archiwalne. Nie wszystkie wpisy internetowe mają możliwość aktualizacji.

Zadatek na poczet rezerwacji (przelewem bankowym) minimum 30 % w zaokr. (nie mniej niż 250 zł lub przy wartości pobytu mniejszej niż 250 zł całość sumy). Opłata sumy pozostałej w PIERWSZYM dniu pobytu gotówką, po sprawdzeniu czy warunki na miejscu zgadzają się z ofertą w internecie. Nie odpowiadamy za np. zbyt głośny rechot żab i śpiew ptaków czy pogodę(-:

Zadatek na poczet rezerwacji pobytów świątecznych minimum 50 % (ze wzgl. na szczególną koszto i pracochłonność dużo wcześniejszych przygotowań oraz zakupów). Grupy zorganizowane opłata całości za pobyt w momencie rezerwacji.
*** Gotujemy także dla wegetarian. Opłata: za dietę niestandardową, wynajęcie całego gospodarstwa (decyzja wyżywienia lub nie dotyczy całej grupy), wynajęcie konkretnych wybranych pokoi, niestandardowa usługa, pobyty i uroczystości zorganizowane - każdorazowo ustalana osobno.

Pokój może objąć tylko osoba wskazana w rezerwacji, nocowanie tylko osob ujętych w rezerwacji. W przypadku rezygnacji z wcześniej poczynionej rezerwacji lub skrócenia przez Gości pobytu, zadatek ani wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. Brak informacji (mailem), brak przyjadu w dniu rozpoczęcia pobytu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu. Zadatek przepada.

Przyjazd do naszej agroturystyki na Mazurach najlepiej "ZA WIDNA", najlepiej do godziny 20. Aby przekazać czyściutki pokój następnym Gościom, rezerwujemy sobie czas na "ogarnięcie" między godziną 12 a 16 pierwszego/ostatniego dnia pobytu. Śmieci podlegają segregacji - Goście we własnym zakresie utylizują odpady medyczne np. strzykawki, badania cukrzycowe itp

Posiłki w formie szwedzkiego stołu (wydawane na półmiskach na każdy stolik):
Śniadanie wydawane O GODZINIE 9 - ciepłe danie plus przystawki
Obiad wydawany MIĘDZY GODZINĄ 16 do 17. W dni grzybobrań tylko o 17. Możliwość zorganizowania ognisk.


Dostępne są wysokie krzesełka do karmienia dzieci. Możliwość wypożyczenia suszarki do włosów, żelazka z deską do prasowania. Możliwość prania w pralce automacznej. Bezpłatnie dostępne rowery.

Palenie tytoniu tylko w ganku i na zewnątrz budynku.

W pokojach (bezpłatnie) naziemna telewizja cyfrowa (nadajnik Olsztyn Pieczewo) - w zależności od warunków pogodowych i siły sygnału następujące kanały: • TTV • Polo TV • Eska TV • ATM Rozrywka • TVP ABC • Fokus TV • Stopklatka TV  • Polsat • Super Polsat  • TVN • TVN7 • TV Puls • TV Puls 2 • TV4 • TV6 • TVP 3 (Regionalna) • TVP Kultura • TVP Historia • TVP Sport • TVP Rozrywka • Metro • Zoom TV • Nowa TV • WP .

Na terenie całego czynnego, calorocznego gospodarstwa dostępny (bezpłatnie) internet WiFi - korzystanie z zasobów sieci w ramach obowiązującego w Polsce prawa.

Koszenie trawy najczęściej odbywa się w sobotę. Gorąca woda cały dzień, grzana na bieżąco termą elektryczną. Zimą ogrzewanie z pieca c.o..

Dla małych dzieci łóżeczka. Schody zabezpieczone ( barierką )przed upadkiem dzieci. Bawialnia z zabawkami, świetlica dla Gości w osobnym,nieogrzewanym budynku.

W łazience pokoju nr. 1 na parterze zamontowane są uchwyty dla niepełnosprawnych. Posiadamy wózek inwalidzki do spacerów po terenie. ******************************************************* Dzieci podchodzą do zwierząt tylko i wyłącznie w towarzystwie dorosłych! ******************************************************* Rzeczy pozostawione prosimy odbierać w ciągu tygodnia od wyjazdu lub dokonać wpłaty na kuriera. Uzgodnienia mailem. ******************************************************* * DOROSLI ODPOWIADAJĄ (prawnie i materialnie) ZA SIEBIE. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają finansowo i prawnie ich opiekunowie. * Wszelkie spory rozstrzygane są na podstawie prawa polskiego, kodeks cywilny i sąd własciwy dla położenia agroturystyki Ostrów Kierwiński. ******************************************************* Informujemy, że w gospodarstwie AGROTURYSTYKA OSTRÓW KIERWIŃSKI Beata Seferyńska z siedzibą Kierwiny 54, 11-106 Kiwity zostały wdrożone i są stosowane wymagania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W związku z tym dane osobowe gości korzystających z agroturystycznej usługi noclegowej są chronione i przetwarzane przez administratora zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) przy uwzględnieniu słusznych interesów oraz podstawowych praw i wolności osób, których dane dotyczą. Osoby, które z dowolnych powodów nie będą sobie życzyły, aby na naszej stronie https://ostrowkierwinski.pl/, innych stronach www. lub w serwisach społecznościowych z których korzystamy były nadal umieszczone nasze materiały promocyjno-reklamowe z ich udziałem mogą w każdej chwili zawiadomić nas o tym i materiały zostaną niezwłocznie usunięte. Aby to zrobić należy przesłać taką informację na adres AGROTURYSTYKA OSTRÓW KIERWIŃSKI Beata Seferyńska, Kierwiny 54, 11-106 Kiwity lub elektronicznie na adres: ostrowkierwinski@gmail.com.

WYSTĄPILIŚMY O PRAWO DO UŻYWANIA: HERBU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, HASŁA "MazuryCudNatury" I LOGO WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO.
NA UŻYWANIE LOGO DOSTALIŚMY ZGODĘ!!!

mail:
odBiuro Jakości i Znaków Regionalnych ...
doostrowkierwinski@gmail.com
data17 czerwca 2010 12:52
tematlogo woj.
wysłana przezwarmia.mazury.pl

Szanowni Państwo, informuję iż Województwo Warmińsko – Mazurskie widzi celowość i wyraża pozytywną opinię w sprawie użycia przez Państwa logo województwa warmińsko – mazurskiego na stronie internetowej i drukach informacyjnych.....

Z poważaniem,

Dyrektor Biura Jakości i Znaków Regionalnych

Igor Marek Hutnikiewicz
Biuro Jakości i Znaków Regionalnych
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego

Informacja o warunkach w gospodarstwie umieszczona w każdym pokoju.
Zaświadczenie Urzędu Gminy Kiwity o świadczeniu usług hotelarskich.

1. Pismo do nas Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Jacka Protasa

2. Pismo do nas Dyrektora Biura Jakości i Znaków Regionalnych

p. I.M. Hutnikiewicza Urząd Marszałkowski Woj. Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Protokoł (coroczne org. do wglądu na miejscu) kontroli SANEPID w zakresie przestrzegania przepisów określających wymagania higieniczno - sanitarne i zdrowotne w naszym gospodarstwie. Bez zastrzeżeń.

Decyzja Wóta Gminy Kiwity Pana Wiesława Tkaczuka - zgoda na używanie przez nas logo Gminy Kiwity.


Decyzja Zarządu Powiatu Lidzbarskiego, Starosty Lidzbarskiego Pana Jana Harhaja - zgoda na używanie przez nas logo Powiatu Lidzbarskiego.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego