Czynne gospodarstwo agroturystyczne, caloroczne, okolice Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyna, Warmia, Mazury


Idź do treści

Cennik, informacje

Pobyt w czynnym, calorocznym gospodarstwie Ostrów Kierwiński z całodziennym wyżywieniem:
osobo / doba 55 zł plus wyżywienie (śniadanie 25 zł, obiadokolacja 40 zł)
dzieci do 3 lat bezpłatnie (OBOWIĄZKOWO MUSZĄ POSIADAĆ WŁASNE PODKŁADY DZIECIĘCE NA ŁÓŻKO), do 7 lat 50 % ceny. Bezpłatnie może być jedno dziecko, kolejne w zależności od wieku płatne przynajmniej 50 %.

Jeśli po obejrzeniu zdjęć lub na miejscu zakochasz się w jakimś pokoju :-), chcesz zamieszkać w konkretnym, wybranym pokoju, to cena wynosi za dobę za cały pokój: pok. 1 - 165 zł, pok. 2 - 110 zł, pok. 3 - 165 zł, pok. 4 - 220 zł W każdym pokoju możliwe dostawki za dopłatą.

Pobyt: święta Bożego Narodzenia, Sylwesterowo-noworoczny, święta Wielkanocne
osobo / doba 180 zł z całodziennym świątecznym wyżywieniem
dzieci od "0" do 7 lat 50 % ceny. WYDAJEMY PARAGON FISKALNY. Niniejsza strona zawsze zawiera AKTUALNY cennik. Wpisy na innych stronach ogłoszeniowych mogą zawierać treści archiwalne. Nie wszystkie wpisy internetowe mają możliwość aktualizacji.

DZIECI "PIELUCHOWE I OKOŁOPIELUCHOWE" :-) OBOWIĄZKOWO MUSZĄ POSIADAĆ WŁASNE PODKŁADY DZIECIĘCE NA ŁÓŻKO. Grupy zorganizowane opłata całości za pobyt w momencie rezerwacji. Zadatek na poczet rezerwacji (przelewem bankowym) minimum 30 % w zaokr. (nie mniej niż 250 zł lub przy wartości pobytu mniejszej niż 250 zł całość sumy). Zadatek na poczet rezerwacji pobytów świątecznych minimum 50 % (ze wzgl. na szczególną koszto i pracochłonność dużo wcześniejszych przygotowań oraz zakupów). Opłata sumy pozostałej w pierwszym dniu pobytu gotówką, po sprawdzeniu czy warunki na miejscu zgadzają się z ofertą w internecie. Nie odpowiadamy za np. zbyt głośny rechot żab i śpiew ptaków (-:
Podczas ferii zimowych oraz od maja do sierpnia przynajmniej jeden posiłek dziennie obligatoryjny. W pozostałym okresie posiłki do uzgodnienia. Gotujemy także dla wegan i wegetarian. Opłata: za dietę niestandardową, wynajęcie całego gospodarstwa, wynajęcie konkretnych wybranych pokoi, niestandardowa usługa, pobyty i uroczystości zorganizowane - każdorazowo ustalana osobno. W przypadku rezygnacji z wcześniej poczynionej rezerwacji lub skrócenia przez Gości pobytu, zadatek ani wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. Brak informacji (mailem), brak przyjadu w dniu rozpoczęcia pobytu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu. Zadatek przepada.

Przyjazd do naszej agroturystyki na Mazurach najlepiej "ZA WIDNA", najlepiej do godziny 21. Aby przekazać czyściutki pokój następnym Gościom, rezerwujemy sobie czas na "ogarnięcie" między godziną 12 a 16 pierwszego/ostatniego dnia pobytu. Śmieci podlegają segregacji - Goście we własnym zakresie utylizują odpady medyczne np. strzykawki, badania cukrzycowe itp

Posiłki w formie szwedzkiego stołu (wydawane na półmiskach na każdy stolik):
Śniadanie wydawane O GODZINIE 9 - ciepłe danie plus przystawki
Obiad wydawany MIĘDZY GODZINĄ 16 do 17. W dni grzybobrań tylko o 17. Możliwość zorganizowania ognisk.
Dostępne są wysokie krzesełka do karmienia dzieci. Możliwość wypożyczenia suszarki do włosów, lokówki, żelazka z deską do prasowania. Możliwość prania w pralce automacznej. Bezpłatnie dostępne rowery.

Palenie tytoniu tylko w ganku i na zewnątrz budynku.

W pokojach (bezpłatnie) naziemna telewizja cyfrowa (nadajnik Olsztyn Pieczewo) - w zależności od warunków pogodowych i siły sygnału następujące kanały: • TTV • Polo TV • Eska TV • ATM Rozrywka • TVP ABC • Fokus TV • Stopklatka TV  • Polsat • Super Polsat  • TVN • TVN7 • TV Puls • TV Puls 2 • TV4 • TV6 • TVP 3 (Regionalna) • TVP Kultura • TVP Historia • TVP Sport • TVP Rozrywka • Metro • Zoom TV • Nowa TV • WP . Na terenie całego czynnego, calorocznego gospodarstwa dostępny (bezpłatnie) internet WiFi - korzystanie z zasobów sieci w ramach obowiązującego w Polsce prawa. Koszenie trawy najczęściej odbywa się w sobotę. Gorąca woda cały dzień, grzana na bieżąco termą elektryczną. Zimą ogrzewanie z pieca c.o..

Dla małych dzieci łóżeczka. Schody zabezpieczone ( barierką )przed upadkiem dzieci. Bawialnia z zabawkami, świetlica dla Gości w osobnym,nieogrzewanym budynku.

W łazience pokoju nr. 1 na parterze zamontowane są uchwyty dla niepełnosprawnych. Posiadamy wózek inwalidzki do spacerów po terenie. ******************************************************* Dzieci podchodzą do zwierząt tylko i wyłącznie w towarzystwie dorosłych! ******************************************************* Rzeczy pozostawione prosimy odbierać w ciągu tygodnia od wyjazdu lub dokonać wpłaty na kuriera. Uzgodnienia mailem. ******************************************************* * DOROSLI ODPOWIADAJĄ (prawnie i materialnie) ZA SIEBIE. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają finansowo i prawnie ich opiekunowie. * Wszelkie spory rozstrzygane są na podstawie prawa polskiego, kodeks cywilny i sąd własciwy dla położenia agroturystyki Ostrów Kierwiński. ******************************************************* Informujemy, że w gospodarstwie AGROTURYSTYKA OSTRÓW KIERWIŃSKI Beata Seferyńska z siedzibą Kierwiny 54, 11-106 Kiwity zostały wdrożone i są stosowane wymagania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W związku z tym dane osobowe gości korzystających z agroturystycznej usługi noclegowej są chronione i przetwarzane przez administratora zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) przy uwzględnieniu słusznych interesów oraz podstawowych praw i wolności osób, których dane dotyczą. Osoby, które z dowolnych powodów nie będą sobie życzyły, aby na naszej stronie https://ostrowkierwinski.pl/, innych stronach www. lub w serwisach społecznościowych z których korzystamy były nadal umieszczone nasze materiały promocyjno-reklamowe z ich udziałem mogą w każdej chwili zawiadomić nas o tym i materiały zostaną niezwłocznie usunięte. Aby to zrobić należy przesłać taką informację na adres AGROTURYSTYKA OSTRÓW KIERWIŃSKI Beata Seferyńska, Kierwiny 54, 11-106 Kiwity lub elektronicznie na adres: ostrowkierwinski@gmail.com.
Z przyjemnością informujemy iż nasza czynna, caloroczna Agroturystyka Ostrów Kierwiński posiada rekomendację MPR – miejsca przyjaznego rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na www.greenvelo.pl zaś o nas na http://greenvelo.pl/detal/1068-greenvelo-agroturystyka-ostrow-kierwinski.

WYSTĄPILIŚMY O PRAWO DO UŻYWANIA: HERBU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, HASŁA "MazuryCudNatury" I LOGO WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO.
NA UŻYWANIE LOGO DOSTALIŚMY ZGODĘ!!!

mail:
odBiuro Jakości i Znaków Regionalnych ...
doostrowkierwinski@gmail.com
data17 czerwca 2010 12:52
tematlogo woj.
wysłana przezwarmia.mazury.pl

Szanowni Państwo, informuję iż Województwo Warmińsko – Mazurskie widzi celowość i wyraża pozytywną opinię w sprawie użycia przez Państwa logo województwa warmińsko – mazurskiego na stronie internetowej i drukach informacyjnych.....

Z poważaniem,

Dyrektor Biura Jakości i Znaków Regionalnych

Igor Marek Hutnikiewicz
Biuro Jakości i Znaków Regionalnych
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego

Informacja o warunkach w gospodarstwie umieszczona w każdym pokoju.
Zaświadczenie Urzędu Gminy Kiwity o świadczeniu usług hotelarskich.

1. Pismo do nas Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Jacka Protasa

2. Pismo do nas Dyrektora Biura Jakości i Znaków Regionalnych

p. I.M. Hutnikiewicza Urząd Marszałkowski Woj. Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Protokoł (coroczne org. do wglądu na miejscu) kontroli SANEPID w zakresie przestrzegania przepisów określających wymagania higieniczno - sanitarne i zdrowotne w naszym gospodarstwie. Bez zastrzeżeń.

Decyzja Wóta Gminy Kiwity Pana Wiesława Tkaczuka - zgoda na używanie przez nas logo Gminy Kiwity.


Decyzja Zarządu Powiatu Lidzbarskiego, Starosty Lidzbarskiego Pana Jana Harhaja - zgoda na używanie przez nas logo Powiatu Lidzbarskiego.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego