Agroturystyka Ostrów Kierwinski okolice Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyna


Idź do treści

Publikacje

WSZYSTKIE (AUTOROM DZIĘKUJEMY) PUBLIKACJE PRASOWE, WYDAWNICZE NASZE I O NAS TUTAJ! ............................................................................................................................................................................................... Warmińsko_Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna Wojewódzkie Centrum Informacji Turystycznej w Olsztynie wydał przewodnik wraz z mapą pt. Turystyka wiejska Holidays in the countryside Urlaub auf dem Lande Warmia i Mazury Varmia and Masuria Ermland und Masuren. Powiat Lidzbark Warmiński reprezentuje tam na str 12 ( broszura ) i C6 ( mapa ) pod numerem 35 nasze gospodarstwo Agroturystyka Ostrów Kierwiński.
przewodnik agroturystyka na mazurach mapa agroturystyka na mazurach
Poetycki, prozatorski - już nie debiut Piszą o nas, my piszemy...
"Prowincja pełna snów" kolejny tom z mazurskiego cyklu powieści Katarzyny Enerlich zawiera XIII rozdział pod tytułem: Dziadek na czatach, czyli warmińskie ścieżki i rzecz o duchu. Rozdział o nas. O naszym domu, o naszej rodzinie, o Beacie, o mnie. Fajnie tak wziąć do ręki ksiązkę i czytać o naszej agroturystyce. O Ostrowiu Kierwińskim.
agroturystyka ostrow kierwinski powieść

Na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB Berlin 2011 promowała się Gmina Kiwity więc także i my.
Znajdujemy się w folderze "Ermland".

karty powiesci ostrow kierwinski folder reklamowy agroturystyka na warmii

Jesteśmy współautorami zdjęć do publikacji ABC przedsiębiorczości na obszarach wiejskich http://www.bip.minrol.gov.pl/DesktopModules/Announcement/ViewAnnouncement.aspx?ModuleID=1564&TabOrgID=1683&LangId=0&AnnouncementId=14351&ModulePositionId=2199

gmina kiwity folder agroturystyka ostrów kierwiński MR agroturystyka ostrów kierwiński MR2 agroturystyka ostrów kierwiński MR3 agroturystyka ostrów kierwiński MR4

Jest w naszej bibliotece kilka książek szczególnych, np. egzemplarz "Zwyczajnego faceta" Gosi Kalicińskiej (dostaliśmy go w pdfie na święta), jest i egzemplarz "Kiedyś przy Błękitnym Księżycu" Kasi Enerlich (wygrałem go w konkursie Bluszcza na FB - napisałem dlaczego warto marzyć.
Dlaczego warto marzyć? To tak jak z czytaniem. Odkąd umiem czytać nigdy się nie nudziłem, odkąd marzę - zawsze mam jakiś cel. Gdy marzenie się spełnia jest piękne. Gdy marzenie jest nierealne to chociaż myśl o nim jest piękna.

agroturystyka ostrów kierwiński MR5 agroturystyka ostrów kierwiński czasopisma agroturystyka ostrów kierwiński książki

agroturystyka ostrów kierwiński książka

Katarzyna Enerlich na łamach Gazety Olsztyńskiej opisuje swoją wizytę na Ostrowiu Kierwińskim

agroturystyka ostrów kierwiński gazeta olsztyńska

Debiut poetycki właściciela gospodarstwa.

„Warmia i Mazury - smaki i smaczki agroturystyki” Mariola Platte

agroturystyka ostrów kierwiński poezja

Nowy przewodnik „Warmia i Mazury – smaki i smaczki agroturystyki” autorstwa Marioli Platte, zachęca do odwiedzenia i posmakowania kuchni żyjących tu od dawna pokoleń i niedawno przybyłych mieszkańców.
W tej okolicy zawsze wszystko smakuje lepiej – od ryby pieczonej przy ognisku po wykwintne dania kuchni dworskiej.
Jest tu również przezentacja naszego gospodarstwa
Agroturystyka Ostrów Kierwiński.
Wydawca: MULTICO Oficyna Wydawnicza sp. z o. o., 02-589 Warszawa, ul. Kazimierzowska 14
Książkę można zakupić w księgarni internetowej: www.multicobooks.pl

agroturystyka z wyżywieniem

Powrót do treści | Wróć do menu głównego