Agroturystyka Ostrów Kierwinski okolice Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyna


Idź do treści

Publikacje

WSZYSTKIE (AUTOROM DZIĘKUJEMY) PUBLIKACJE PRASOWE, WYDAWNICZE NASZE I O NAS TUTAJ! ............................................................................................................................................................................................... Warmińsko_Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna Wojewódzkie Centrum Informacji Turystycznej w Olsztynie wydał przewodnik wraz z mapą pt. Turystyka wiejska Holidays in the countryside Urlaub auf dem Lande Warmia i Mazury Varmia and Masuria Ermland und Masuren. Powiat Lidzbark Warmiński reprezentuje tam na str 12 ( broszura ) i C6 ( mapa ) pod numerem 35 nasze gospodarstwo Agroturystyka Ostrów Kierwiński.

Poetycki, prozatorski - już nie debiut Piszą o nas, my piszemy...
"Prowincja pełna snów" kolejny tom z mazurskiego cyklu powieści Katarzyny Enerlich zawiera XIII rozdział pod tytułem: Dziadek na czatach, czyli warmińskie ścieżki i rzecz o duchu. Rozdział o nas. O naszym domu, o naszej rodzinie, o Beacie, o mnie. Fajnie tak wziąć do ręki ksiązkę i czytać o naszej agroturystyce. O Ostrowiu Kierwińskim.


Na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB Berlin 2011 promowała się Gmina Kiwity więc także i my.
Znajdujemy się w folderze "Ermland".Jesteśmy współautorami zdjęć do publikacji ABC przedsiębiorczości na obszarach wiejskich http://www.bip.minrol.gov.pl/DesktopModules/Announcement/ViewAnnouncement.aspx?ModuleID=1564&TabOrgID=1683&LangId=0&AnnouncementId=14351&ModulePositionId=2199Jest w naszej bibliotece kilka książek szczególnych, np. egzemplarz "Zwyczajnego faceta" Gosi Kalicińskiej (dostaliśmy go w pdfie na święta), jest i egzemplarz "Kiedyś przy Błękitnym Księżycu" Kasi Enerlich (wygrałem go w konkursie Bluszcza na FB - napisałem dlaczego warto marzyć.
Dlaczego warto marzyć? To tak jak z czytaniem. Odkąd umiem czytać nigdy się nie nudziłem, odkąd marzę - zawsze mam jakiś cel. Gdy marzenie się spełnia jest piękne. Gdy marzenie jest nierealne to chociaż myśl o nim jest piękna.


Katarzyna Enerlich na łamach Gazety Olsztyńskiej opisuje swoją wizytę na Ostrowiu Kierwińskim

Debiut poetycki właściciela gospodarstwa.

„Warmia i Mazury - smaki i smaczki agroturystyki” Mariola Platte

Nowy przewodnik „Warmia i Mazury – smaki i smaczki agroturystyki” autorstwa Marioli Platte, zachęca do odwiedzenia i posmakowania kuchni żyjących tu od dawna pokoleń i niedawno przybyłych mieszkańców.
W tej okolicy zawsze wszystko smakuje lepiej – od ryby pieczonej przy ognisku po wykwintne dania kuchni dworskiej.
Jest tu również przezentacja naszego gospodarstwa
Agroturystyka Ostrów Kierwiński.
Wydawca: MULTICO Oficyna Wydawnicza sp. z o. o., 02-589 Warszawa, ul. Kazimierzowska 14
Książkę można zakupić w księgarni internetowej: www.multicobooks.pl


Powrót do treści | Wróć do menu głównego